Zakończenie roku w Dzwoneczkach

Kochane Dzwoneczki, szczęśliwie dotarliśmy do końca roku szkolnego i nadszedł czas pożegnania.

Chcemy bardzo Wam podziękować za cierpliwość i sumienność podczas wykonywania zadań. Wykazaliście się ciekawymi pomysłami podczas tworzenia prac plastycznych. Przesyłaliście nam zdjęcia, które mogliśmy podziwiać i utworzyć z nich galerię. Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile oraz wytrwałą i staranną pracę w domowym przedszkolu. Jesteśmy z Was bardzo dumne. Naprawdę świetnie sobie poradziliście!!!

Pragniemy serdecznie podziękować Rodzicom za aktywne uczestnictwo i zaangażowanie w zdalną naukę. To dzięki Państwa poświęceniu zdalne nauczanie okazało się efektywne. Wspierali Państwo i motywowali do pracy dzieci, pomagali w realizacji zadań, a także przesyłali do nas zdjęcia. Dziękujemy również za wyrozumiałość i życzliwość okazaną nam, wychowawcom.

Drogie Dzwoneczki pora się pożegnać. W tym roku niestety nie możemy spotkać się i zrobić tego w tradycyjny sposób. Oczywistą sprawą jest, że za tak ciężką pracę należy Wam się nagroda. Jeśli macie ochotę to zapraszamy Was do przedszkola po odbiór dyplomu ukończenia grupy ,,Dzwoneczki” wraz z drobnym upominkiem. Przygotowując je wspominałyśmy naszą wspólną zabawę i naukę w ciągu roku. Bardzo za Wami tęsknimy. Jeśli z jakiejś przyczyny nie możecie teraz przyjść do przedszkola to na prawdę nic nie szkodzi. Dyplom wraz z upominkiem otrzymacie we wrześniu.

Pamiętajcie Kochani, że spotykamy się już nie w „Dzwoneczkach”, a w nowej, starszej o rok grupie. Pomyślcie przez wakacje jak mogłaby się nazywać nasza już zerówkowa grupa. Czekamy na propozycje i we wrześniu podejmiemy wspólnie decyzję.

Jeszcze raz dziękujemy Rodzicom za współpracę i zaufanie, a dzieciom za wytrwałość i zaangażowanie. Wszystkim życzymy zdrowia oraz udanych i bezpiecznych wakacji.

Panie z grupy „Dzwoneczki”.