Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Końcówka czerwca upłynęła w naszym przedszkolu pod hasłem pożegnań, wzruszeń, a jednocześnie radości z nadchodzących wakacji.

Dnia 21 oraz 23 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie sześciolatków. Dzieci z grupy „Stokrotki” oraz „Mali odkrywcy” po raz ostatni w naszym przedszkolu dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie oraz taneczne. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli również rodzice oraz zaproszeni goście. Po występach wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy z rąk Pani Dyrektor Małgorzaty Szczepańskiej oraz nagrody – niespodzianki wręczone przez wychowawców grup.

Dzieci z młodszych grup przedszkolnych zakończenie roku świętowały kameralnie w swoich salach. W każdej z grup odbyło się podsumowanie całorocznej pracy poprzez zliczenie wszystkich sukcesów zdobytych przez dzieci. Nie obyło się bez nagród i pamiątkowych dyplomów. Po oficjalnej części nadszedł czas na beztroską zabawę w towarzystwie rówieśników, za którymi niejedni zatęsknią podczas wakacji.

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Wszystkim przedszkolakom życzymy by nadchodzące wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego odpoczynku! Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.

Do zobaczenia we wrześniu!!!

Aneta Furtak
Katarzyna Lipska