Przedszkole Miejskie Nr 1 w Lubartowie

Wystarczy jedna chwila by świat zmienił się w bajkę...

Wystarczy jedna chwila by świat zmienił się w bajkę…

W naszej placówce zapraszanie najbliższych na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w kalendarz imprez przedszkolnych. „Święto Mamy i Taty” to dzień niezwykły, dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Każda grupa przedszkolaków przygotowała na tę okazję specjalny repertuar składający się z montażu słowno – muzycznego. Były wiersze, tańce i piosenki.

W tym roku „Mali Odkrywcy” z uwagi na to, że to dla Rodziców z okazji ich święta ostatni występ w przedszkolnych murach, stworzyły wyjątkowy występ artystyczny. We wtorek 7-go czerwca przepięknie zaprezentowały bajkę pt.: „Dwie Dorotki”. Każde dziecko zarówno to otwarte, pomysłowe jak i to niepewne, nieśmiałe uzewnętrzniło swoje możliwości, twórcze działania i radość z teatralnego przedsięwzięcia.

Mali artyści przygotowali to przedstawienie oraz własnoręcznie wykonane upominki chcąc w ten sposób wyrazić wielką miłość do swoich najbliższych sercu osób. Swoimi występami podziękowały Rodzicom za ich bezgraniczną miłość i dobroć, za to, że to dzięki nim są na tym świecie.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze – goście z dumą patrzyli na swoje pociechy nie żałując im pochwał i gromkich braw, nie obyło się bez uniesień i łez radości płynących po policzkach zarówno u rodziców jak i ich latorośli.

Dziękujemy serdecznie za wspólnie spędzone cudowne chwile.

Opracowanie:
Edyta Rydzewska