Wczoraj Motylki, dzisiaj Smoki

W czerwcu ze względu na wyjątkową sytuację związaną z pandemią coronawirusa dzieci z grupy „Motylki” nie miały okazji uroczyście zakończyć rok szkolny 2019/2020.

W pierwszym dniu września z wielkim entuzjazmem wróciły w przedszkolne mury. Z uśmiechem na twarzy i radością w sercu przywitały się ze swoimi kolegami i paniami.

Przyszedł też czas na podsumowanie sukcesów i efektów ich pracy. „Motylki” za trud i wysiłek wkładany w wykonywane zadania otrzymywały kolorowe kwiatuszki na Tablicę Sukcesów. Po podliczeniu zebranych punktów przedszkolaki z największą ich ilością mają przywilej samodzielnego wybrania sobie nagrody rzeczowej. W tym roku najokazalszy bukiet skomponowała: Hania, Franek, Pola, Lila i Hubercik.

Poza tym każdy „Motylek” otrzymał pamiątkowy dyplom ukończenia grupy przedszkolnej, co oczywiście łączy się z promocją do starszej grupy „Smoki”, oraz zestaw niespodziankowy.

Wielkie podziękowania należą się również wspaniałym Rodzicom naszych kochanych przedszkolaków. Wiemy, że był to szczególny rok szkolny, trudny, wymagający włożenia wiele wysiłku i zaangażowania zarówno ze strony dzieci jak i dorosłych.

Państwa pomoc w realizacji zdalnego nauczania jest nieoceniona. Bez Was nie byłoby ono możliwe. Doceniamy Wasze starania i poświęcony czas. Troszczyliście się wspaniale o to aby ten okres, kiedy zmuszeni byliśmy zostać w domach, przypominał ten spędzany w przedszkolu.

Dziękujemy Drodzy Rodzice za Waszą aktywności, gotowość i otwartość na wszystkie nasze propozycje, za wyrozumiałość i poczucie humoru, za każdego e-maila i smsa do nas.

Wczoraj Motylki, dzisiaj Smoki

Pomysłowość, precyzyjność i oryginalność prac niekiedy przerastały nasze oczekiwania, tym bardziej doceniamy poniesiony trud z tym związany. Zdajemy sobie sprawę, że odpowiednia motywacja, cierpliwość i tolerancja z Państwa strony dała właśnie takie efekty!!!

Współpraca z Państwem dostarczyła nam wiele radości, satysfakcji i zadowolenia. Dziękujemy za to, że okazaliście nam tyle ciepła i życzliwości w tym „nerwowym” dla wszystkich czasie!

Pozdrawiają wychowawczynie Edytka i Ania 🙂