Tygryski gotowe na wakacje!

W grupie „Tygryski” podsumowanie mijającego roku szkolnego rozpoczęło się we wtorek 18-go czerwca. Tego dnia dzieci rozegrały „Wielką grę” podczas której wykorzystywały wiadomości i umiejętności zdobyte w przedszkolu. Wszyscy dobrze się bawili i głośno dopingowali zawodników ze swoich drużyn jednak podczas rozgrywki szczęście bardziej sprzyjało chłopcom.

Następnego dnia dzieci liczyły sukcesy zdobyte w ciągu całego roku. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli Maja B. i Dominik, którzy zdobyli ich najwięcej. Każdy bardzo się starał i ciężko pracował więc wszyscy otrzymali dyplomy i drobne upominki.

Przed wakacyjną przerwą wybraliśmy również nazwę naszej nowej grupy. Zadanie nie było łatwe bo pomysłów dzieci miały wiele i trudno było się zdecydować. Ostatecznie po głosowaniu ustaliliśmy, że naszą grupę nazwiemy „Liski”. Teraz można śmiało powiedzieć, że „Tygryski” są gotowe na zasłużone wakacje!

Życzymy wszystkim wspaniałych przygód, słonecznych dni i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!

Małgorzata Kłoda