Świąteczne spotkanie w grupie Iskierki

W dniu 12.12.2018 r. odbyło się świąteczne spotkanie dzieci z grupy „Iskierki” ze swoimi rodzinami. Przygotowując się do tego spotkania dzieci stworzyły świąteczny klimat w naszej sali poprzez samodzielne ubranie choinki, zawieszenie ozdób na szybach oraz narysowanie tematycznych obrazków, z których powstała ciekawa wystawa. Kolejnym etapem było przygotowanie pierniczków – łączenie składników, ugniatanie ciasta, wykrawanie foremkami i pieczenie. Pierników było około 300 więc dzieci bardzo się napracowały.

Nasze świąteczne spotkanie rozpoczęło się od zaprezentowania występu artystycznego o tematyce bożonarodzeniowej, a następnie zaprosiliśmy rodziców do wspólnego kolędowania. Po długim oczekiwaniu dzieci miały możliwość udekorować wspólnie z rodzicami samodzielnie upieczone pierniczki. Pomysłowość dzieci i rodziców przerosła nasze oczekiwania. Powstały bardzo ciekawie i oryginalnie ozdobione pierniczki.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Życzymy Państwu wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Urszula Marczuk
Anna Namiota