Świąteczne przedstawienie w grupie Biedronki

Jest w ciągu roku taki czas, na który czeka się z niecierpliwością. Czas pełen spokoju, ciepła i radości. Tak właśnie kojarzy nam się okres Świąt Bożego Narodzenia.

Aby móc poczuć magię nadchodzących świąt dnia 12.12.2018 r. w grupie „Biedronki” odbyło się przedstawienie z humorystycznym akcentem pt. „Betlejemska gwiazda”. W rolę aktorów znakomicie wcieliły się dzieci, a całość dopełniły stroje oraz świąteczna dekoracja.

Przedszkolaki z wielkim przejęciem, jak i dumą, prezentowały swoje role przed zaproszonymi gośćmi. Wygłaszane przez dzieci kwestie przeplatane świątecznymi piosenkami oraz tańcami, wprawiły wszystkich w radosny nastrój. Mali artyści otrzymali wielkie brawa za swój występ, więc śmiało możemy stwierdzić, że przestawienie podobało się. Po zakończeniu części artystycznej dzieci zaprosiły swoich najbliższych do wspólnego kolędowania.

Dopełnieniem świątecznych przygotowań było własnoręczne wykonanie ozdoby choinkowej – bombki. Dzieci wykazały się kreatywnością ozdabiając bombkę według własnego pomysłu, przez co każda z nich była jedyna w swoim rodzaju.

Świąteczne przedstawienie w grupie Biedronki

Na nadchodzące święta życzymy Państwu zdrowia oraz pogody ducha.
Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni serca spokojem i radością.

Dzieci i panie z grupy „Biedronki”.

Jolanta Góźdź
Aneta Furtak