Super mama w Gwiazdkach

W ramach realizacji przedszkolnego projektu „Poznaj moją mamę, poznaj mojego tatę” w dniu 22.10.2018 roku grupę „Gwiazdki” odwiedziła mama Filipka, pani Dorotka, która z zawodu jest kosmetyczką.

Na początku spotkania pani Dorotka opowiedziała nam o swoim zawodzie oraz zajęciach wykonywanych podczas codziennej pracy. Podkreśliła bardzo ważną rolę stosowania różnorodnych zabiegów upiększających naszą urodę.

Pierwszym zabiegiem, w którym uczestniczyły wszystkie dzieci był masaż twarzy. Dzieci nawzajem wykonywały delikatne masażyki pod kierunkiem specjalistki pani Dorotki. Była to najprzyjemniejsza chwila odprężenia i relaksacji.

Następnie mama Filipka zajęła się uwielbianym przez dziewczynki zabiegiem kosmetycznym jakim jest malowanie paznokci. Dziewczynki miały okazję wybrać sobie swój ulubiony kolor. Było to bardzo przyjemne kiedy mogły poczuć się prawdziwymi małymi „damami”.

Super mama w Gwiazdkach

Pani Dorotka nie zapomniała też o naszych chłopcach. Dla nich to przygotowała przepiękne wodne tatuaże, które cieszyły się ogromnym powodzeniem.

Uwieńczeniem naszego spotkania było wręczenie dyplomu „Super mamy” oraz wykonanie wspólnej pamiątkowej fotografii z naszym gościem.

Dziękujemy bardzo mamie Filipka za poświęcony czas i zaangażowanie w przygotowanie tego fantastycznego i pełnego nowych doświadczeń spotkania jak również za słodki poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy kolejne super mamy i super tatusiów do odwiedzenia naszej grupy.

Halina Kosior
Katarzyna Lipska