Sukces Nutek na szczeblu wojewódzkim!

Dzieci z grupy Nutki po raz kolejny brały udział w Festiwalu Zdrowia Przedszkolaka – Przedszkolacy Lubelszczyzny „Jem kolorowo, ale zdrowo”.
Do konkursu przystąpiło 61 placówek z Lublina i województwa lubelskiego. Wpłynęło 86 prac konkursowych. Kapituła wyłoniła zdobywców pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca.

Uczestnicy zaprezentowali bardzo dobrą znajomość zasad racjonalnego żywienia, wykazali się uzdolnieniami, pomysłowością i bogatą wyobraźnią. Prezentacje dzieci były na wysokim poziomie artystycznym i merytorycznym.

W tym wyselekcjonowanym gronie znalazły się nasze dzieci!

II miejsce zajęliśmy w kategorii Scenka/wierszyk i piosenka – „O swoim ciele dużo wiemy-zdrowy styl życia promujemy” .

Dzieci w składzie:

• Franciszek Budzyński,
  • Zuzanna Długosz,
  • Natalia Gajowniczek,
  • Jakub Jukowski,
  • Karolina Smolak

zaprezentowały scenkę pt. „Dbaj o swoje zdrowie, każdy doktor Ci to powie”.

II miejsce zajęliśmy w kategorii Klasyczna muzyka dla ciała i umysłu każdego smyka – „Zdrowie, ruch, zabawa to POWAŻNA sprawa”.

W prezentacji z danej kategorii wystąpiły:

• Jaś Świerszcz,
  • Zuzia Kosior,
  • Oliwia Żyła,
  • Przemek Kot,
  • Filip Neszow,
  • Łucja Aftyka

Z powodu pandemii coroczna gala w Sali Kongresowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie nie odbyła się. Nagrody zostały odebrane od organizatorów i wręczone indywidualnie wszystkim dzieciom.

Serdecznie gratulujemy!!!

Pani Ula i pani Ania