Smoki wyruszają na wakacje

W poniedziałek 21 czerwca w grupie 5 – latków odbyło się zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Tego dnia nadszedł czas na podsumowanie „smoczej” pracy.

Dzieci przez cały rok starały się przestrzegać zawartego w grupie „Kodeksu Dobrych Manier”. Starannie i sumiennie wykonywały powierzone im zadania. W ten sposób krok po kroku budowały swój osobisty sukces. „Smoki” za trud i wysiłek wkładany w wykonywane czynności otrzymywały „smocze kamienie” na Tablicy Sukcesów. Po podliczeniu zebranych punktów przedszkolaki z największą ich ilością mają przywilej samodzielnego wybrania sobie nagrody rzeczowej. W tym roku najwięcej kamieni ze smoczej groty zebrali: Bartosz, Hania, Kacper, Zosia Ś. oraz Franuś U.

Poza tym każdy „Smok” otrzymał zestaw niespodziankowy oraz pamiątkowy dyplom ukończenia grupy przedszkolnej, co oczywiście łączy się z promocją do starszej grupy.

Po wakacjach jako starszaki spotkają się w zerówce i rozpoczną ostatni rok przedszkolnej przygody. Dzieci zdecydowały, że kolejna grupa będzie nosiła nazwę „Aniołki” uzasadniając, że nie ma grzeczniejszych przedszkolaków niż one.

Już wkrótce wakacje rozpoczniecie,
dobry humor ze sobą zabierzecie.
Życzymy Wam, by ten czas był naprawdę wspaniały,
by codzienne miejsca, swym urokiem Was zachwycały.
Dużo słoneczka na niebie, przyjaciół wielu,
byście bezpiecznie dotarli do każdego celu.

Życzą panie:
Ania, Edytka, Marysia i Tereska