Słowik 2019

29 i 30 kwietnia 2019 roku w Lubartowskim Ośrodku Kultury odbył się XI Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Słowik 2019”.

Celem festiwalu była promocja młodych talentów, twórcza wymiana doświadczeń muzycznych wśród dzieci i młodzieży, jak również propagowanie kultury muzycznej.

Przegląd ten cieszy się ogromną popularnością i wysokim poziomem umiejętności wokalnych. Nasze przedszkole godnie reprezentowały dzieci z grupy „Gwiazdki”: Lena Krakowiak – wokalistka i Jagoda Wożniak – improwizacja ruchowa utworu, które przedstawiły muzyczną opowieść do piosenki „Koci wesoły świat”.

Słowik 2019

Jury w składzie: Elżbieta Serwin i Natalia Nejman doceniło umiejętności wokalno-taneczne dziewczynek przyznając im pierwsze miejsce w kategorii przedszkolaki.

Nasze laureatki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz zaproszenie na występy podczas obchodów „Dni Lubartowa”.

Gratulujemy dziewczynkom przepięknej prezentacji scenicznej oraz życzymy dalszych sukcesów.

Halina Kosior
Katarzyna Lipska