Rodzice! Prosimy o Wasze głosy w konkursie

Realizując ogólnopolski program „Czyściochowe Przedszkole” po raz kolejny przystąpiliśmy do konkursu, w którym można wygrać kartę podarunkową o wartości 500 zł na zakup produktów higienicznych w drogerii Rossmann.

Prosimy wszystkich rodziców o codzienne oddawanie głosów na pracę z naszego przedszkola. Mamy nadzieję, że tak jak w poprzednim roku wspólnie uda nam się zdobyć nagrodę i sprawić radość naszym dzieciom.

Aby zagłosować na pracę z naszego przedszkola prosimy wejść w link:

Zasady głosowania w konkursie:

• Głosować mogą tylko uczestnicy programu Rosnę! Junior. Należy posiadać aplikację mobilną Rossmann i dołączyć w niej do programu Rosnę Junior.
  • Codziennie można oddać jeden głos.
  • Głosowanie trwa od 1 do 30 kwietnia.

Małgorzata Kłoda