Przedszkolaki w Jadwinowie

Dzieci z grupy „Gwiazdki” w tym roku szkolnym już dwukrotnie gościły z występami artystycznymi w Domu Pomocy Społecznej w Jadwinowie.

Podczas pierwszego spotkania przedszkolaki zaprezentowały się w znanych piosenkach i tańcach ludowych, które dostarczyły wszystkim wiele radości.

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia skłoniły dzieci do kolejnej wizyty podczas, której zaprezentowały historię narodzin Pana Jezusa przeplataną kolędami, pastorałkami i z serca płynącymi życzeniami.

Miłą niespodzianką dla widowni był również Mikołaj, który pojawił się z przedświąteczną wizytą. Kolędowanie przedszkolaków dostarczyło pensjonariuszkom wiele wzruszeń, pozytywnych emocji i wprowadziło w radosny nastrój, tak bardzo wyczekiwanych świąt Bożego Narodzenia.

Tego typu spotkania mają na celu nie tylko integrację pokoleń, ale również wzbudzenie u dzieci szacunku i empatii do osób starszych.

Opracowała
Katarzyna Lipska