Pożegnania czas

Pożegnania zawsze są trudne, a to było wyjątkowe, bo zawierało obietnicę przygody, jaką jest dorastanie.

We wtorek 18 czerwca w grupie sześciolatków „Gwiazdki” odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Dzieci już po raz ostatni zaprezentowały dla swoich rodziców bogaty program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję.

Nasze spotkanie rozpoczęło się uroczystym tańcem jakim był polonez. Następnie dzieci w formie wierszy wspominały najważniejsze wydarzenia i śmieszne przygody z życia przedszkola, jak również w humorystyczny sposób opowiadały o swoich marzeniach i planach na przyszłość.

Na zakończenie przedszkolaki słowem, piosenką pożegnały przedszkole, kolegów, panie oraz wszystkich rodziców.

Po wspaniałej części artystycznej nasi absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola oraz upominki.

Podczas tej uroczystości było trochę smutku, łez wzruszeń, ale też dumy i radości, że oto już nasze nie tak dawne maluchy tyle potrafią i są gotowe do nowych szkolnych wyzwań.

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, a wam kochane sześciolatki ze wzruszeniem w sercach, ale i z uśmiechem życzymy wesołych wakacji oraz powodzenia na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Halina Kosior
Katarzyna Lipska