Nutki zapraszają do swojej galerii

To już ostatnia prezentacja prac plastycznych w przedszkolu i w roku szkolnym 2019/2020 wykonanych przez dzieci z grupy Nutki.

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim dzieciom za oryginalne pomysły, za wykonanie swoich prac w sposób ciekawy i atrakcyjny, za trud poniesiony w czasie tworzenia różnorodnych zadań. Za to, że byliście sumienni i niestrudzeni w tworzeniu i w wyszukiwaniu ciągle nowych pomysłów, aby nas zaskakiwać różnorodnością, tematyką, formą czy treścią.

Składamy również podziękowania dla Was wspaniali Rodzice!

Dziękujemy za Waszą aktywności i zaangażowania, za gotowość i otwartość na wszystkie nasze propozycje. Za poczucie humoru i podejścia do tematu czasami „z przymrużeniem oka”.

Współpraca z Państwem dała nam wiele radości, satysfakcji i zadowolenia. Dziękujemy za to, że okazaliście nam wiele ciepła, wyrozumiałości i życzliwości!

Anna Namiota
Urszula Marczuk