Nutki dla Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowa uroczystość, której z niecierpliwością oczekują nie tylko dzieci, ale również i ich dziadkowie. W tym roku było to niezwykłe spotkanie pełne wzruszeń, ponieważ dzieci z grupy „Nutki” po raz ostatni w przedszkolu występowały dla swojej babci i swojego dziadka.

Program artystyczny rozpoczęliśmy od historii z humorem „Jak babcia z dziadkiem rządzili cukrowym dworem”. Bajka ta wywołała wiele śmiechu, a kunszt aktorski naszych przedszkolaków został nagrodzony wielkimi brawami. Następnie nasi goście dowiedzieli się „Jak babcia dziadka poznała i jak rodzina powstała”. Dzieci przepięknie i dostojnie zatańczyły tańce: walc, tango oraz zaprezentowały wiersze i piosenki, w których wyrażały swoją miłość, wdzięczność babciom i dziadkom. Przypomniały jak ważnymi osobami są w życiu każdego dziecka. Nasi goście z dumą patrzyli na swoje pociechy i za każde wystąpienie nagradzali ich ogromnymi brawami. Nie zabrakło również własnoręcznie wykonanych prezentów przez dzieci, którymi w tym roku były zakładki do książek.

Nutki dla Babci i Dziadka

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za coroczne spotkania w naszym przedszkolu i życzymy dużo zdrowia, siły, radości, długich lat życia upływających w miłości ze strony wnucząt!

Urszula Marczuk
Anna Namiota