Mój Kochany Miś - konkurs plastyczny

Mój Kochany Miś – konkurs plastyczny

W dniu 27.11.2018 r. odbyło się rozstrzygnięcie V edycji międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego pt. „Mój Kochany Miś” zorganizowanego przez Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie.

Celem konkursu było rozwijanie dziecięcych talentów, rozbudzanie wyobraźni twórczej oraz zachęcanie do sięgania po różne techniki plastyczne.

Podczas uroczystego rozstrzygnięcia konkursu wśród wyróżnionych dzieci, z naszego przedszkola, znalazła się Aleksandra Polak z gr. „Kotki”, natomiast nagrodę za udział w konkursie otrzymała Jagoda Jublewska i Natan Fidut z gr. „Biedronki”, Bartosz Budzyński z gr. „Kotki” oraz Lena Babiuch z gr. „Żabki”.

Małym artystom wręczono dyplomy i nagrody rzeczowe. Mieli też możliwość wykonania zdjęcia w „misiowej fotobudce”.

Pozostałe prace zostały wyeksponowane na holu naszego przedszkola i stanowią piękną dekorację. Mali twórcy zostali nagrodzeni dyplomami oraz drobnymi upominkami.

Mój Kochany Miś - konkurs plastyczny

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w konkursie, gratulujemy nagrodzonym i już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

Opracowano:
Jolanta Góźdź