Mikołaj w przedszkolu

od dawna czekały
i dla Ciebie upominki
też przygotowały.”

Mikołajki to jeden z najbardziej oczekiwanych i radosnych dni w przedszkolu. W tym roku Mikołaj pojawił się na czas, czyli 6 grudnia. Przedszkolaki już od rana nasłuchiwały czy na korytarzu rozlega się dźwięk „mikołajowych” dzwoneczków. Dzieci z wszystkich grup odświętnie wystrojone w czerwone ubranka z wielkim zaangażowaniem ćwiczyły piosenki oraz wiersze przygotowane dla naszego długo wyczekiwanego Gościa.

Mikołaj w przedszkolu

Gdy w drzwiach ukazał się Pan z długą, siwą brodą i workiem pełnym prezentów radości nie było końca. Spotkanie rozpoczęło się pogadanką z dziećmi, zachęcającą je do bycia grzecznymi, koleżeńskimi, uczynnymi i dobrymi wobec innych. Na koniec wizyty nagrodził przedszkolaki wspaniałymi prezentami. Wszystkie dzieci pamiętały o tym, aby podziękować Mikołajowi za wspólnie spędzony czas oraz zaprosiły Go do naszego przedszkola już za rok. Czekamy z utęsknieniem do kolejnego spotkania!

Dziękujemy Ci św. Mikołaju!

Aneta Furtak
Katarzyna Lipska