Mikołaj odwiedził przedszkolaki

Dzień wizyty Mikołaja w przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego dużo wcześniej i bardzo starannie. Każda grupa wykonuje ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście króluje Mikołaj oraz przygotowuje piosenkę lub wiersz, które później prezentuje przed tak wyjątkowym gościem.

Mikołaj pojawił się w naszym przedszkolu tuż po śniadaniu. Swoją wizytę rozpoczął od najmłodszych dzieci, które po raz pierwszy witały Go w Przedszkolu. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było dostrzec niepewność. Trwało to jednak bardzo krótko. Maluszki dzielnie zaśpiewały przygotowaną piosenkę i chętnie rozmawiały z Mikołajem. Potem przyszedł czas na starszaki, które opowiadały o ulubionych zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się tym, że są bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent, a żegnając się obiecał, że do tak grzecznych przedszkolaków na pewno wróci za rok.

Wspólne zdjęcia z naszym gościem pozostaną wspaniała pamiątką tego spotkania. Zapraszamy do ich obejrzenia w galerii na stronie przedszkola.

Opracowały:
Jolanta Góźdź