Mama Nikodema w Biedronkach

W piątek 7 czerwca 2022 roku w ramach projektu „Poznaj moją mamę, poznaj mojego tatę” o swojej pracy opowiedziała nam mama Nikodema.

Pani Dorota weszła do nas pełna energii i radości przynosząc wiele kolorowych gadżetów. Dzieciom udzieliły się pozytywne emocje. Po kilku pytaniach naprowadzających dzieci szybko odgadły miejsc e pracy pani Doroty – drukarnia DAKO w Lubartowie.

Dzieci poznały kolejne etapy powstawania kolorowych opakowań produktów spożywczych i kosmetycznych. Mama Nikodema przekazała także ciekawe informacje dotyczące mieszania farb, cięcia odpowiednich rozmiarów kartonów oraz odpowiedniego składania gotowych opakowań, a wszystko to poparte było filmem instruktażowym przygotowanym przez naszego gościa. Składanie tekturowych opakowań przyniesionych przez panią Dorotę wywołało wielki entuzjazm u dzieci, każdy chciał spróbować składania, nie było to wcale takie łatwe ale wszystkim się udało! Gotowe pudełka służą nam do ciekawych zabaw przez wiele dni!

Mama Nikodema w Biedronkach

Bardzo dziękujemy pani Dorocie za przybycie, za poświęcony nam czas oraz za wiele, wiele ciekawych prezentów, które otrzymały wszystkie dzieci. Dyplom Super Mamy pani Dorota przyjęła z wielką radością.

Urszula Marczuk
Anna Namiota