Mama Miłosza odwiedziła grupę Iskierki

Dnia 19 czerwca 2019 roku miłą niespodziankę zrobiła nam pani Dorota – mama Miłosza. Spotkanie to było atrakcyjne od samego początku – pani Dorota weszła do nas pełna energii i radości przynosząc wiele kolorowych gadżetów. Dzieciom udzieliły się pozytywne emocje. Kilka pytań naprowadzających i dzieci szybko odgadły zakład pracy pani Doroty – drukarnia DAKO w Lubartowie.

Dzieci poznały kolejne etapy powstawania kolorowych opakowań produktów spożywczych i kosmetycznych. Mama Miłoszka przekazała także ciekawe informacje dotyczące mieszania farb, cięcia odpowiednich rozmiarów kartonów oraz odpowiedniego składania gotowych opakowań, a wszystko to poparte było filmem instruktażowym przygotowanym przez naszego gościa. Składanie tekturowych opakowań przyniesionych przez panią Dorotę wyzwoliło wielki entuzjazm u dzieci, każdy chciał spróbować i wszystkim się udało! Gotowe pudełka służyły nam do ciekawych zabaw przez wiele dni!

Bardzo dziękujemy pani Dorocie za przybycie, za poświęcony nam czas oraz za wiele, wiele ciekawych prezentów, które otrzymały wszystkie dzieci. Dyplom Super Mamy pani Dorota przyjęła z wielką radością.

Urszula Marczuk
Anna Namiota