Mama Kubusia odwiedziła Iskierki

Kontynuując realizację przedszkolnego projektu „Poznaj moją mamę, poznaj mojego tatę” naszą grupę odwiedziła mama Kuby, która z zawodu jest kosmetyczką.

Na powitanie dzieci zaprezentowały pani Ewie hymn grupowy, a następnie rozpoczęła się ożywiona dyskusja. Temat malowania paznokci nie jest obcy naszym dziewczynkom, mają już wiele doświadczeń, którymi dzieliły się z naszym fachowcem. Było wiele pytań dotyczących wykonywanego zawodu, na które pani Ewa udzielała wyczerpujących odpowiedzi.

Oprócz różnych zabiegów w gabinecie kosmetycznym wykonywane są również masaże np. twarzy. Mama Kuby zaprezentowała taki właśnie masaż na twarzy Kubusia. Dzieci chętnie przystąpiły do współpracy, dobierając się w pary i pod okiem pani Ewy uczyły się podstaw masażu. Wszyscy jednogłośnie oznajmili, że taki masaż jest bardzo przyjemny.

Nadszedł czas niespodzianek: nasz gość zaproponował dziewczynkom pomalowanie paznokci a chłopcom – wodne tatuaże, natomiast Kubuś poczęstował dzieci cukierkami.

Na zakończenie spotkania Pani Ewa otrzymała dyplom „SUPER MAMY”.

Mama Kubusia odwiedziła Iskierki

Bardzo dziękujemy za przybycie i zachęcamy pozostałych Rodziców do wzięcia udziału w naszym projekcie.

Opracowała:
Anna Namiota