Laureaci konkursu plastycznego Jan Paweł II - Nasz Papież

Laureaci konkursu plastycznego „Jan Paweł II – Nasz Papież”

Nasze przedszkolaki regularnie biorą udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II – Nasz Papież” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Lubartowie. Jego głównym celem jest kultywowanie pamięci o Papieżu Polaku oraz rozwój zdolności plastycznych dzieci inspirowanych bogactwem kulturowym i historycznym naszego narodu.

W tegorocznej edycji spośród 620 nadesłanych prac komisja konkursowa wyróżniła czworo dzieci z naszego przedszkola. Nagrodzeni zostali: Nina Cieślik z gr. „Biedronki” oraz Hanna Aftyka, Bartosz Budzyński i Wiktoria Krawczyk z grupy „Smoki”.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, które przygotowały prace konkursowe za włożony trud oraz reprezentowanie przedszkola w środowisku lokalnym. Laureatom serdecznie gratulujemy uzdolnień plastycznych oraz otrzymanych nagród.

Małgorzata Kłoda