Kosmiczny Dzień Przedszkolaka

Dnia 20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji dzieci z grupy „Gwiazdki” oraz przedszkolaki z innych placówek spotkały się w sali widowiskowej Lubartowskiego Ośrodka Kultury. Organizatorem tego wydarzenia było Przedszkole Miejskie Nr 1.

Tematem przewodnim imprezy był kosmos. Animatorzy prowadzący spotkanie zabrali dzieci w „Kosmiczną podróż” pełną wspaniałych przygód. Zabawa była wspaniała, a świadczyły o tym roześmiane buzie przedszkolaków. Największe wrażenie zrobił wyświetlacz widmowy, za pomocą którego na scenie pojawiały się kolorowe animacje oraz różne postaci bajkowe i filmowe, doskonale znane dzieciom.

Kosmiczny Dzień Przedszkolaka

Dzieci z młodszych grup wiekowych również radośnie obchodziły ten dzień. Brały udział w zabawach integracyjnych, sportowych oraz tańcach przy hitach disco. Uwieńczeniem tego wyjątkowego dnia był słodki poczęstunek. Śmiało rzec można, że wspólne świętowanie Dnia Przedszkolaka udało się wyśmienicie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne okazje do wspólnej zabawy.

Katarzyna Lipska
Halina Kosior