Kochani Rodzice! Prosimy o Wasze głosy w konkursie.

Na początku marca nasze przedszkole przystąpiło do realizacji ogólnopolskiego programu „Czyściochowe Przedszkole” organizowanego przez drogerię Rossmann. Jednym z elementów programu jest konkurs plastyczny.

Wraz z dziećmi rozpoczęliśmy tworzenie naszej pracy konkursowej, ale z wiadomych powodów dopiero teraz udało nam się ją dokończyć i zgłosić.

Do wygrania jest bon dla przedszkola o wartości 500zł na zakup produktów higienicznych w drogerii Rossmann. Prosimy o pomoc w zdobyciu nagrody poprzez codzienne oddawanie głosu.

Aby zagłosować na pracę z naszego przedszkola prosimy wejść w link:

Zasady głosowania w konkursie:

• głosować mogą tylko uczestnicy programu Rosnę! Junior.
    Dołączyć do programu Rosnę Junior można w aplikacji mobilnej Rossmann PL.
    Należy dodać dane dziecka w wieku 3 – 10 lat.
  • CODZIENNIE można oddać jeden głos.
  • Głosowanie trwa od 1 do 30 czerwca.

Bardzo prosimy o codzienne oddawanie głosów!
Wiemy, że z Waszą pomocą mamy duże szanse na zdobycie nagrody dla naszego przedszkola!

Czyściochowe Przedszkole

Małgorzata Kłoda