Jesteśmy już starszakami!

Po miesiącach rozłąki nareszcie nadszedł ten czas. Wróciliśmy do przedszkola, do naszej ukochanej grupy, która w tym roku nazywa się „Kreciki” – tak, jak nasza ulubiona bajka. „Jeżyki” pożegnaliśmy na początku września pięknym dyplomem ukończenia grupy przedszkolnej oraz pamiątkową „jeżykową” maskotką.

Teraz jesteśmy już pełnoprawnymi starszakami i tak jak na starszaki przystało jesteśmy bardzo zapracowani. Czas spędzamy na zabawach ruchowych, zabawach dowolnych w sali i na placu zabaw, jak również podczas ciekawych zajęć dydaktycznych, na których wspólnie odkrywamy otaczający nas świat i codziennie dowiadujemy się czegoś nowego. Rozwijamy nasze zainteresowania, a także uczymy się zasad zgodnego współżycia. Przedszkole to nasz drugi dom, w którym czujemy się swobodnie i bezpiecznie.

Jesteśmy już starszakami!

W tym tygodniu świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka – ogólnopolskie święto ustanowione po to, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten dostarczył nam okazji do czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Jesteśmy już starszakami!

Będąc starszakami uczymy się pilnie, bawimy się świetnie i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy codziennie spotykać się w przedszkolu.

Katarzyna Maleszyk
Kinga Bronisz