Jesienne warsztaty z rodzicami w grupie Dzwoneczki

We wtorek 15 października 2019 roku do grupy „Dzwoneczki” zawitali specjalni goście – rodzice naszych przedszkolaków. Przywitaliśmy ich piosenką oraz tańcem specjalnie przygotowanym na tę okazję. Celem spotkania było budowanie więzi dziecko-rodzic przez wspólne, aktywne spędzanie czasu oraz integracja grupy przedszkolnej.

Zgromadzone jesienne dary pobudziły wyobraźnię naszych gości. Rodzice jak zawsze sprawili się fantastycznie i wykazali ogromną kreatywnością. Z suszonych traw i kwiatów, szyszek, żołędzi, kolorowych liści i innych skarbów jesieni powstały pomysłowe, niepowtarzalne, piękne bukiety. Można je podziwiać na stronie internetowej naszego przedszkola w zakładce galeria.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie oraz wspólną zabawę. Radosne uśmiechy na twarzach naszych dzieci i rodziców utwierdzają nas w przekonaniu, że tego typu spotkania są potrzebne.

Jolanta Góźdź
Małgorzata Polak