Jesienne warsztaty w grupie Biedronki

Dnia 07.11.2018 r. w grupie „Biedronki” odbyły się warsztaty z udziałem rodziców pt. „Jesienne dekoracje”. Celem spotkania była integracja grupy przedszkolnej, budowanie więzi dziecko – rodzic oraz rozwijanie zainteresowań plastycznych.

Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnego tańca przy piosence „Misie szare”. Rodzice bardzo chętnie uczyli się od swoich pociech, czułościom nie było końca.

Następnie wszyscy z zapałem przystąpili do wykonania dekoracji z wykorzystaniem darów jesieni, między innymi: orzechów, liści, szyszek, kasztanów, żołędzi, mchu, jarzębiny, wrzosu. Wszystkie małe i duże „Biedronki” wykazały się ogromną twórczością oraz kreatywnością. Wspólnie wykonane dekoracje jesienne zostały uwiecznione na zdjęciach. Zapraszamy do ich obejrzenia w galerii na stronie przedszkola.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie oraz wspólną zabawę. Radosne uśmiechy na twarzach naszych dzieci i rodziców utwierdzają nas w przekonaniu, że tego typu spotkania są potrzebne.

Aneta Furtak
Jolanta Góźdź