Interaktywne spotkanie z bajką

W czwartek, 17 marca w naszym przedszkolu zagościł Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć spektakl pt. „Interaktywne spotkanie z bajką”, dzięki któremu choć na chwilę mogły przenieść się w magiczny i baśniowy świat.

Dzieci poznały bohaterów bajek: „Pinokio”, „Sindbad”, „Królowa Śniegu” i „Pocahontas”. Wszyscy z zaciekawieniem i podziwem przyglądali się akrobatycznym występom oraz pirotechnicznym pokazom przezentowanym przez artystów cyrkowych. Wykorzystane w trakcie projekcji efekty specjalne tj. bańki mydlane, sztuczny śnieg oraz iluminacja świateł ledowych dostarczyły dzieciom wiele atrakcji. Na zakończenie spotkania każdy przedszkolak otrzymał edukacyjną książeczkę „Baśniowe zagadki” oraz zakładki do książek.

Aneta Furtak
Katarzyna Lipska