Gość w grupie Liski

W ramach projektu „Poznaj moją mamę, poznaj mojego tatę” grupę „Liski” odwiedził tata Dominika, pan Emil.

Na początek spotkania powiedział nam kilka zdań o sobie i o pracy jaką wykonuje w firmie Roto – Okna Dachowe. Prawdziwym celem jego wizyty było jednak zaprezentowanie dzieciom swojego hobby, jakim jest jazda na rowerze. W ciekawy sposób przekazał im wiedzę o budowie roweru oraz jakie niezbędne akcesoria potrzebne są do bezpiecznej jazdy.

Gość w grupie Liski

Tata Dominika już od kilku lat jeździ na rowerze, co sprawia mu wiele radości, a przy tym może aktywnie spędzić wolnych czas na łonie przyrody. Poprzez rozmowę mógł się podzielić z dziećmi swoimi doświadczeniami, zabawnymi sytuacjami oraz zachęcić do tego rodzaju relaksu. Przypomniał również przedszkolakom o zasadach bezpieczeństwa i poruszania się po drodze oraz obowiązku korzystania z kasku i kamizelki odblaskowej. Na koniec pan Emil przeczytał „Liskom” kilka bajek, a dzieci w ramach podziękowania za tak pouczającą lekcję wręczyły mu dyplom Super Taty. Dlatego zachęcamy kolejnych rodziców do brania udziału w przedmiotowym projekcie.

Opracowała:
mgr Aneta Nieścioruk