Gość w grupie Jeżyki

16 października 2019 roku w związku z realizowanym w naszym przedszkolu projektem „Poznaj moją mamę, poznaj mojego tatę” grupę „Jeżyków” odwiedził wyjątkowy gość – mama Justynki. Pani Małgosia pracuje na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w dziale kadr i płac.

Praca mamy Justynki w znacznej części polega na liczeniu, dlatego też przyniosła naszym przedszkolakom specjalny kalkulator, na którym dzieci mogły wydrukować, to co obliczyły. Kolejną atrakcją była pieczątka z imieniem i nazwiskiem, dzięki której każdy przedszkolak mógł się poczuć jak pracownik biurowy. Mama Justynki pokazała też dzieciom jak wygląda budynek, w którym pracuje oraz swoje biurko. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem słuchały pani Małgosi, która chętnie i interesująco odpowiadała na zadawane pytania. Wszystkie dzieci były zachwycone wizytą oraz bajką, którą mama Justynki przeczytała nam w ramach akcji „Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato”. Na koniec spotkania każdy przedszkolak dostał słodką niespodziankę oraz kolorowy balonik. W podzięce przedszkolaki zaśpiewały Pani Małgosi ulubioną jesienną piosenkę oraz wręczyły dyplom Super Mamy.

Gość w grupie Jeżyki

Z niecierpliwością czekamy na kolejnych rodziców. Ciekawe kto następny zawita do naszej grupy? Serdecznie zapraszamy!

Katarzyna Maleszyk
Kinga Bronisz