Elfy żegnają przedszkole

W środę 23-go czerwca na placu przedszkolnym sześciolatki z grupy „Elfy” zaprezentowały przed rodzicami program artystyczny, którym pożegnały wychowawczynie oraz koleżanki i kolegów z przedszkolnej grupy.

Odświętnie ubrani, ostatni raz ustawieni w kole z humorem opowiadali o życiu w przedszkolnym zespole. Pożegnalne piosenki uświadomiły wszystkim, że zakończył się ważny okres w życiu naszych przedszkolaków, a układ taneczny do piosenki Roksany Węgiel „Anyone I want to be” dodawał odwagi do odkrywania i zdobywania świata. Na koniec uroczystości wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola oraz piórniki wypełnione przyborami szkolnymi.

Elfy żegnają przedszkole

Następnego dnia wspólnie z dziećmi podsumowaliśmy miniony rok. Opowiadaliśmy o ciekawych przygodach w przedszkolu i policzyliśmy zdobyte przez dzieci sukcesy. Wszystkie „Elfy” sumiennie pracowały przez cały rok, starały się przestrzegać zasad z „Domku dobrych manier” i angażowały się w życie grupy. Najwięcej sukcesów zdobyli Agata oraz Sebastian i to oni jako pierwsi mogli wybrać nagrodę za swoje całoroczne starania. Poza sukcesami tego dnia odbył się długo wyczekiwany finał naszej ulubionej zabawy w „niesłuchanie pani” i wybór największego „Zbójnika” w grupie. Zabawa dostarczyła wszystkim wielu emocji i o dziwo każdy chciał wygrać. A kto został zwycięzcą? O to najlepiej zapytać dzieci…

Serdecznie dziękujemy rodzicom za uśmiechy, miłe słowa wdzięczności i zaangażowanie w życie grupy.

Naszym dzieciom życzymy wielu sukcesów, życiowej odwagi i wiary we własne umiejętności oraz miłych wspomnień związanych z przedszkolną przygodą!

Panie:
Małgosia, Anetka, Agata i Oktawia