Dzwoneczki opowiadają

,,Jedzie pociąg po torze, od stacji do stacji.
W pociągu podróżni i wspomnienia z wakacji.
Adam wiezie góry, pożegnał je wczoraj.
Ola garść muszelek znad leśnego jeziora.”

Witamy serdecznie wszystkie dzieci i rodziców po wakacyjnym odpoczynku. Bardzo się cieszymy, że nasze ,,Dzwoneczki” wróciły po wakacjach wypoczęte, opalone i bardzo stęsknione za kolegami, koleżankami oraz paniami.

W pierwszym tygodniu rozmawialiśmy na temat miejsc, które dzieci odwiedziły podczas wakacji. Wskazywały je na mapie oraz wymieniały pojazdy jakimi podróżowały. Wszystkim udzielił się radosny, wakacyjny nastrój.

,,Dzwoneczki” przyniosły wiele zdjęć i pamiątek z podróży. Z wielką radością i entuzjazmem opowiadały o przeżytych przygodach, spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi. Przywołując te wydarzenia wykonaliśmy pracę plastyczną „Moje wakacje”.

Dzwoneczki opowiadają

Wszystkie pamiątki zgromadziliśmy w wakacyjnym kąciku. Nasze ,,Dzwoneczki” jednogłośnie stwierdziły, że najcenniejszym i najważniejszym skarbem przywiezionym z wakacji są nasze wspomnienia.

Jolanta Góźdź
Małgorzata Polak