Przedszkole Miejskie Nr 1 w Lubartowie

Dzisiaj się żegnamy, bo tu w przedszkolu czas nam skończył się…

Dzisiaj się żegnamy, bo tu w przedszkolu czas nam skończył się…

Dzisiaj „Mali Odkrywcy” uroczyście wystąpiły po raz ostatni jako przedszkolacy. To dzień szczególny – pełen przeżyć dla nas wszystkich. Nadszedł czas pożegnania z panią dyrektor, wychowawczyniami oraz wszystkich pracownikami przedszkola, ale przede wszystkim z koleżankami i kolegami z grupy.

Nasza przygoda trwająca cztery lata dobiegła końca. Ten ostatni występ w murach przedszkola skłania do refleksji nad upływającym czasem beztroskiego dzieciństwa. „Mali Odkrywcy” z płaczliwych i wstydliwych maluszków przeobraziły się w przebojowe, otwarte, radosne i chętne do poznawania świata starszaki, które w przyszłości z powodzeniem zawojują świat. Te inteligentne, twórcze, pełne pomysłów i nietuzinkowych rozwiązań dzieci są już gotowe do tego by pójść dalej, wejść na kolejny stopień edukacji – przekroczyć próg szkoły.

Wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy i upominki od pań z grupy. Wyjątkowy prezent przygotowali jednak rodzice. Tym razem to oni stanęli na wielkiej scenie chcąc w ten sposób podziękować dzieciom za ich wszystkie występy artystyczne, za wysiłek, za trud, niesamowite emocje temu towarzyszące. Zdumienie i radość naszych milusińskich przeplatały się przez cały bajkowy występ. Taka niespodzianka nie zdarza się co dzień!!!

Dzisiaj się żegnamy, bo tu w przedszkolu czas nam skończył się…

Inscenizacja wiersza „Rzepka” w tak humorystyczny sposób, z pomysłem, charyzmą to wielka sztuka aktorska – a nasi rodzice na scenie czuli się jak ryba w wodzie. To przestało być już tajemnicą skąd wielki talent aktorski u ”Małych Odkrywców”.

Serdeczne podziękowania ślemy w Waszym kierunku kochani rodzice za aktywny, twórczy udział w życiu grupy przedszkolnej; za uśmiech, dobre słowo i wsparcie. Szczególne jednak podziękowania kierujemy w stronę naszych dzieciaczków: za wszystkie wspólnie spędzone lata; za Wasze smutki i radości; za Waszą ciężką pracę na początku tej drogi edukacyjnej; za Wasze otwarte serduszka i przyjaźń, którą nam ofiarowaliście. Będzie nam tego bardzo brakowało.

Życzymy, byście odnalazły w szkole życzliwych, pełnych pasji ludzi, którzy będą dalej rozwijać Wasze talenty oraz doceniać Waszą indywidualność i wyjątkowość.

Wśród kolegów w nowej szkole
Wspomnijcie czasem przedszkole.
A kiedy będzie wolny czas,
Prosimy, odwiedźcie nas!

Panie:
Ania, Edytka i Marysia