Dzień chłopaka

W poniedziałek 30 września nasze przedszkolaki obchodziły dzień chłopaka. W każdej grupie był to dzień pełen wrażeń i świetnej zabawy. Serdeczne życzenia składane chłopcom dobiegały z każdej sali. Zostali oni także obdarowani miłymi drobiazgami.

W grupie „Krasnoludków” słychać było ożywione głosy wesołej zabawy. Maluszki bawiły się przy dźwiękach muzyki. Jedną z atrakcji był szalony taniec z balonami. Wiele entuzjazmu wzbudziły również zabawy z chustą animacyjną. Dziewczynki włożył też dużo wysiłku w przygotowanie serduszek, które następnie wręczyły swoim kolegom.

Przedszkolaki z grupy „Motylki” i „Jeżyki” tego dnia wspólnie celebrowaly święto chłopców podczas wesołych zabaw muzycznych i sportowych. Radości było co niemiara. Każdy na długo zapamięta to spotkanie.

Dzień chłopaka w przedszkolu

Razem bawiły się też dzieci z grup „Dzwoneczki”, „Liski” oraz „Nutki”. Bardzo ważnym punktem programu była „koronacja” chłopców, którzy w tym dniu mogli poczuć się jak królowie. Dziewczynki ochoczo zaśpiewały im „sto lat”, a także zaprezentowały przygotowane specjalnie na ten dzień układy taneczne. Mnóstwo radości i śmiechu wywołały zabawy zaproponowane przez panie nauczycielki. Była zabawa w Zoo, konkurs taneczny oraz gorące krzesełko. Na koniec chłopcy i dziewczynki rywalizowali ze sobą pokonując tor przeszkód i segregując nakrętki.

Każde dziecko z uśmiechem na ustach i cukierkiem w rączce wróciło do swojej sali, aby tam nadal celebrować ten wyjątkowy dzień.

Paulina Budzyńska