Dzień Babci i Dziadka w Gwiazdkach

W czwartek 7 lutego w grupie „Gwiazdki” odbył się występ z okazji Dnia Babci i Dziadka. Do tego wspaniałego wydarzenia przedszkolaki przygotowywały się z wielkim zaangażowaniem i radością, gdyż goście, których wspólnie zaprosiliśmy, byli bardzo wyjątkowi.

Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie, a dumni dziadkowie, patrząc na swoje wnuczęta ukradkiem ocierali łzy wzruszenia, bili gromkie brawa. Po części artystycznej przedszkolaki wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki, które z pewnością dostarczyły wiele pozytywnych emocji.

To było naprawdę wyjątkowe spotkanie, pełne radości i uśmiechu, a szczęśliwe i roześmiane twarze zaproszonych gości po raz kolejny pokazały, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile.

Opracowała:
Katarzyna Lipska