Dzień Babci i Dziadka w grupie Iskierki

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, a Dzień Babci i Dziadka to czas, w którym obdarzani są szczególnymi dowodami miłości od swoich wnucząt.

Dzieci z grupy „Iskierki” bardzo zaangażowały się w przygotowania do tego wyjątkowego dnia w naszym przedszkolu. Wspólnie przygotowaliśmy ciasto i upiekliśmy muffinki. Ogromną radość sprawiło dzieciom samodzielne ozdabianie muffinek kolorową posypką.

W tym roku „Iskierki” przedstawiły program artystyczny pod tytułem „Czy babcia i dziadek są czarodziejami?”. Zaprezentowały piosenki, tańce i wiersze, w których znajdowało się potwierdzenie na główne pytanie zawarte w naszym przedstawieniu. Przedszkolaki miały okazję pokazać swój talent wokalny, taneczny i recytatorski przed bliską ich sercu publicznością. Nasi goście entuzjastycznie nagradzali ich gromkimi brawami. Uwieńczeniem było wręczenie prezentów dziadkom oraz uściski jako podziękowanie za ich miłość i dobroć. Dziadkowie natomiast przygotowali słodkości dla swoich wnucząt. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze. Goście byli poruszeni występem przedszkolaków, można było dostrzec łzy wzruszenia.

Urszula Marczuk
Anna Namiota