Drogie dzieci i rodzice!

W tym specyficznym czasie, kiedy nie możemy spotykać się razem, ćwiczyć, rysować, układać i zgadywać w przedszkolu, właśnie za pośrednictwem internetu możecie wraz z rodzicami napisać do nas jak spędzacie ten czas w domu, zadać pytania na interesujące was tematy oraz uzyskać od nas różnorodne informacje.

Zainteresowanych Rodziców dzieci uczęszczających dotychczas na zajęcia terapeutyczne (psycholog, logopeda, pedagog, TUS) prowadzone w ramach pomocy psychologiczno – pedagogicznej w naszym Przedszkolu zapraszamy do nawiązania współpracy ze specjalistami za pośrednictwem poczty elektronicznej. Opracujemy i przekażemy Państwu m.in.: materiały do ćwiczeń indywidualnych, zestawy kart pracy, omówienie poszczególnych zadań oraz sposobów ich realizacji przez dziecko, wskazówki terapeutyczne czy porady dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego dziecka.

Równocześnie zachęcamy Państwa do odwiedzania strony internetowej naszego Przedszkola i „zakładek logopedy, psychologa i pedagoga”, na których systematycznie prezentowane będą artykuły z propozycjami wspólnych aktywności do wykonania w domu.

Pozdrawiamy bardzo serdecznie !

Pani Sylwia – psycholog (sylwiapsycholog@wp.pl)
Pani Ania – logopeda (p.anna.izdebska@gmail.com)
Pani Magda – logopeda (magdalenaj.cieslik@gmail.com)
Pani Basia – terapeuta (basbar@o2.pl)