Drogie Babcie i Kochani Dziadkowie z wizytą w Biedronkach.

Drogie Babcie i Kochani Dziadkowie z wizytą w Biedronkach

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku każdego dziecka. Są bardzo ważnymi osobami w jego życiu, dlatego Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. We wtorek 05.02.2019r. dzieci z grupy Biedronki miały niesamowitą przyjemność gościć w sali drogie babcie i kochanych dziadków. Spotkanie odbyło się by uczcić ich święto oraz podziękować za troskę i opiekę.

Dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Wnuczęta wyraziły w ten sposób swoją miłość i wdzięczność dla ukochanych osób. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku. Następnie wnuczęta wręczyły swoim ukochanym przygotowane samodzielnie upominki z najlepszymi życzeniami.

Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami.
To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości i dumy. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone chwile na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

Kochanym babciom i drogim dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i gratulujemy tak wspaniałych wnuków.

Opracowano:
Jolanta Góźdź