Biedronki poznają pracę mamy Alicji

Powracamy do popularnego projektu w naszym przedszkolu „Poznaj moją mamę, poznaj mojego tatę”. Naszą grupę odwiedziła dzisiaj mama Ali, która z zawodu jest kosmetyczką.

Na powitanie dzieci zaprezentowały pani Ewie piosenkę, a następnie rozpoczęła się ożywiona dyskusja. Temat malowania paznokci nie jest obcy naszym dziewczynkom, mają już wiele doświadczeń, którymi dzieliły się z naszym fachowcem. Było wiele pytań dotyczących wykonywanego zawodu, na które pani Ewa udzielała wyczerpujących odpowiedzi.

Oprócz różnych zabiegów w gabinecie kosmetycznym wykonywane są również masaże np. twarzy. Mama Ali zaprezentowała taki właśnie masaż na twarzy swojej córeczki. Dzieci chętnie przystąpiły do współpracy, dobierając się w pary i pod okiem pani Ewy uczyły się podstaw masażu. Przy relaksującej muzyce, taki masaż okazał się bardzo przyjemny.

Nasz gość przygotował także niespodzianki dla wszystkich dzieci, które z radością rozdała Ala.

Na zakończenie spotkania zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie, a Pani Ewa otrzymała dyplom „SUPER MAMY”.

Urszula Marczuk
Anna Namiota