Babciu, Dziadku kocham Was !!!

Szósty lutego był to dzień niezwykły, w którym maluszki z grupy „Kotki” zaprosiły do przedszkola swoich „Dziadków”. Licznie przybyli Babcie i Dziadziusiowie po raz pierwszy zobaczyli swoje wnuczęta w programie artystycznym opracowanym specjalnie z okazji ich święta.

Przedszkolaki już od wielu dni czekały z niecierpliwością na swoich wyjątkowych gości. Z wielkim zaangażowaniem przygotowały przedstawienie oraz upominki chcąc w ten sposób wyrazić bezmiar miłości do osób szczególnie dla nich ważnych, kojarzących się każdemu dziecku z ciepłem, ogromnym sercem i wszystkim co najlepsze. Nikt inny nie ma przecież tyle cierpliwości, zrozumienia i ludzkiej życzliwości dla dużych i małych problemów naszych milusińskich.

Wnuczęta, w zaprezentowanym przez nie specjalnym repertuarze składającym się z montażu słowno-muzycznego, przebrane w stroje kotków, swoim niezwykłym dziecięcym urokiem, ale też i zapałem oraz wytrwałością, włożoną w występ wielką miłością, podziękowały seniorom za ich bezgraniczne uwielbienie i dobroć, za poświęcany czas i doświadczenie, którym zawsze służą w potrzebie.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Nie obyło się bez wzruszeń i łezki kręcącej się w oku. Goście z dumą patrzyli na swoje pociechy nie żałując im pochwał i gromkich braw. Maluszki za swój piękny występ otrzymały również mnóstwo czułości i słodkości.

Dziękujemy serdecznie, najmilszym odbiorcom „sztuki dziecięcej”, za tak liczne przybycie, ciepłe słowa uznania i wspólnie spędzone cudowne chwile. Już teraz zapraszamy na kolejne uroczystości w wykonaniu naszych wspaniałych najmłodszych artystów.

mgr Edyta Rydzewska