Babciu, Dziadku kocham Was!!!

W naszej placówce organizowanie uroczystości z okazji „Święta Babci i Dziadka” jest tradycją na stałe wpisaną w kalendarz imprez przedszkolnych. W tym roku, pomimo zaistniałej sytuacji epidemiologicznej, nie mogliśmy zrezygnować z tego wyjątkowego wydarzenia tak ważnego zarówno dla przedszkolaków jak i ich bliskich.

W nieco innej formie niż dotychczas możecie Państwo podziwiać uzdolnienia swoich wnucząt w prezentowanych przez nich repertuarach składających się z montażu słowno – muzycznego. Mali artyści włożyli mnóstwo wysiłku i serca w opracowanie wierszy, piosenek i tańców mogąc chociaż w ten sposób podziękować za Państwa bezgraniczną miłość i dobroć, za poświęcany im czas i doświadczenie, którym zawsze służycie w potrzebie.

Zapraszamy do obejrzenia występów artystycznych przygotowanych przez wspaniałe przedszkolaki z poszczególnych grup.

Grupa I. Krasnoludki

Grupa II. Biedronki