Wrzesień jest miesiącem Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata, której celem jest uwrażliwienie dzieci na piękno przyrody i zachęcanie do dbania o środowisko naturalne. Nasze przedszkole po raz kolejny przyłączyło się do tego ważnego ekologicznego przedsięwzięcia. W piątek 28 września dzieci wyposażone w jednorazowe rękawice i worki na śmieci przemierzały osiedlowe uliczki sprzątając różnorodne nieczystości. Przedszkolaki bardzo zaangażowały się w tę akcję i starały się jak najdokładniej wykonać powierzone zadanie. Zdobyte w ten sposób doświadczenia pozwalają dzieciom w przyszłości kierować się dobrymi nawykami ekologicznymi. Opracowanie: Katarzyna Lipska Halina Kosior

Akcja Sprzątanie Świata

Wrzesień jest miesiącem Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata, której celem jest uwrażliwienie dzieci na piękno przyrody i zachęcanie do dbania o środowisko naturalne. Nasze przedszkole po raz kolejny przyłączyło się do tego ważnego ekologicznego przedsięwzięcia.

W piątek 28 września dzieci wyposażone w jednorazowe rękawice i worki na śmieci przemierzały osiedlowe uliczki sprzątając różnorodne nieczystości. Przedszkolaki bardzo zaangażowały się w tę akcję i starały się jak najdokładniej wykonać powierzone zadanie. Zdobyte w ten sposób doświadczenia pozwalają dzieciom w przyszłości kierować się dobrymi nawykami ekologicznymi.

Opracowanie:
Katarzyna Lipska
Halina Kosior